Skup samochodów używanych

Skup samochodówCzy zadajecie sobie Państwo pytanie jak przebiega transakcja w naszej firmie? Nic prostszego, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości poniżej opiszemy dokładnie cały proces:

Sprzedaż auta naszej firmie można podzielić na kilka etapów:

  1. Klient kontaktuje się z nami, krótko opisuje swoje auto, odpowiada na kilka pytań dotyczących samochodu i podaje cenę sprzedaży. Preferujemy kontakt telefoniczny, jednakże zachęcamy również do korzystania z form kontaktu elektronicznego.
  2. W przypadku naszego zainteresowania umawiamy się na spotkanie. Data i godzina zależy wyłączenie od Państwa! Miejsce spotkania również jest przedmiotem ustalenia. Ze względów bezpieczeństwa nie preferujemy spotkań na stacjach benzynowych i innych miejscach tego typu. Preferujemy miejsce zamieszkania lub miejsce pracy, gdzie na spokojnie będziemy mogli dokonać oględzin samochodu.
  3. Dochodzi do spotkania i oględzin samochodu. Zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 30 minut.

Skup aut używanych - zakup samochodu

  1. Gdy cena odkupu zostanie uzgodniona na poziomie satysfakcjonującym obydwie strony transakcji dochodzi do spisania umowy kupna-sprzedaży samochodu.
  2. Dodatkowa sporządzamy wypowiedzenie na ubezpieczenie OC, dzięki czemu klient otrzyma zwrot pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej za pozostały okres OC.
  3. Przekazanie pieniędzy - forma płatności zależy od klienta. Za auto możemy zapłacić gotówką "do ręki" lub wpłacić na konto w banku.
  4. Transakcja zakończona - klient ma gotówkę, my mamy samochód!

Drogi Kliencie, możesz być przekonany, że dokładamy wszelkich starań, aby transakcja przebiegła w sposób profesjonalny, bezpieczny oraz w miłej atmosferze.

Auta niesprawne zabieramy własnym transportem.

Skup samochodów Warszawa, cały kraj

Na rynku samochodów używanych działamy od kilkunastu lat. Przez ten okres zdobyliśmy opinię sprawdzonej i uczciwej firmy. Stale podnosimy swoją wiedzę w tym zakresie! Posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają z kolejnymi samochodami!