Najczęściej zadawane pytania

Niestety nie. Nasza firma zajmuje się wyłącznie skupem.

Na chwilę obecną nie zajmujemy się kupnem/sprzedażą części samochodowych.

Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów w Urzędzie Skarbowym.

Nie, druk ten do niczego nie jest nam potrzebny.

Pojazdy niesprawne zabieramy własnym transportem, a klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Zajmujemy się skupem wszystkich samochodów osobowych używanych, każdej marki, w każdym stanie technicznym i wizualnym. Zadzwoń, napisz – z pewnością zainteresujemy się Twoim autem!

Na chwilę obecną nasza firma zajmuje się skupem wyłącznie aut osobowych.

Ceny samochodów używanych są bardzo zróżnicowane. Zdarza się, że takie same modele mogą znacząco różnić się wartością. Ma to związek min. z ogólnym stanem technicznym oraz przeszłością auta. Nie jest możliwa dokładna wycena samochodu wyłącznie na podstawie opisu przekazanego telefonicznie, czy mailem. W takim przypadku podajemy określony przedział cenowy, a dokładną wartość proponujemy podczas oględzin auta.

Zdajemy sobie sprawę, że ma stronie nie da się umieścić wszystkich informacji, na których akurat Tobie zależy? Mamy nadzieję, że informacje znajdujące się na stronie chociaż częściowo rozwieją wątpliwości odnośnie sprzedaży auta naszej firmie. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij e-mail na – biuro@infocar.com.pl.

Z naszej strony możemy zagwarantować, że będziemy starali się systematycznie uzupełniać wiadomości na naszej witrynie, a także będziemy umieszczać poniżej odpowiedzi na kolejne pytania.

Jeśli uważasz, że na stronie brakuje pewnych informacji lub powinna znaleźć się tutaj odpowiedź na kolejne pytanie poinformuj nas o tym!

Skup samochodów używanych
Warszawa, cały kraj

Nasze telefony są czynne całą dobę! Odpowiadamy na wszystkie pozostawione wiadomości. Kontakt w również w języku angielskim!