Skup aut w najwyższych cenach

Jak przebiega sprzedaż auta?

Jak przebiega zakup używanego samochodu?

Drogi Kliencie, możesz być przekonany, że dokładamy wszelkich starań, aby transakcja przebiegła w sposób profesjonalny, bezpieczny oraz w miłej atmosferze.

Auta niesprawne zabieramy własnym transportem.

Na rynku samochodów używanych działamy od kilkunastu lat. Pierwsze szlify zdobywaliśmy w mechanice, prowadząc warsztat samochodowy. Prowadzimy także skup aut, a nasze usługi cieszą się dużą popularnością zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i firm. Oferujemy kompleksowe usługi, profesjonalną wycenę, a także korzystne warunki finansowe.  Zdobyliśmy opinię sprawdzonej i uczciwej firmy. Stale podnosimy swoją wiedzę w zakresie skupu aut! Posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają z kolejnymi samochodami! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skup aut w Infocar

Sprzedaż używanego auta nie jest wcale taka łatwa, jak mogłoby się to wydawać. Potencjalni nabywcy są bardzo często niezwykle wymagający, targują się nieustannie o cenę, a często właścicielowi samochodu zależy na tym, aby jak najszybciej spieniężyć swoją własność. Poza tym sprzedający nierzadko nie mają czasu na to, żeby swój pojazd mechaniczny wiecznie wystawiać na różnych portalach ogłoszeniowych,  każdemu potencjalnie zainteresowanemu opowiadać o stanie i historii samochodu, jeździć na inspekcje z klientem na stację diagnostyczną czy autoryzowanego serwisu.

Pewnym wyjściem z sytuacji jest oddanie auta do komisu samochodowego, ale i tak nie zyskujesz na czasie, ponieważ w tym miejscu Twój samochód też może stać przez dłuższy okres. Korzystnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty skupów aut. Na miejscu ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące ceny i w przypadku kiedy dojdziemy do porozumienia, już w dniu transakcji otrzymasz gotówkę do ręki lub na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Musisz wiedzieć, że zawsze proponujemy konkurencyjne ceny, które spotykają się z entuzjazmem klientów. Chcemy, aby współpraca przynosiła obustronne zadowolenie.

Jakie samochody skupujemy?

Skupujemy samochody właściwie w każdym stanie technicznym od tych całkowicie sprawnych do takich, które już są w dosyć kiepskim stanie technicznym. Naturalnie kwota, którą od nas otrzymasz, będzie wprost proporcjonalna do obiektu sprzedaży. Interesują nas pojazdy różnych marek, z każdym typem silników. Prowadzimy nie tylko skup aut osobowych, ale również dostawczych i motocykli.

Transakcja w domu klienta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i szanując czas każdego klienta, istnieje również możliwość dokonania transakcji kupna-sprzedaży w Twoim miejscu zamieszkania. Wysyłamy do Ciebie swoich pracowników, którzy ocenią stan techniczny pojazdu, a następnie zaproponują kwotę za jaką możemy odkupić Twój pojazd . Jeśli jest ona dla Ciebie satysfakcjonująca, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać sprzedaży. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, możesz być więc pewien, że wszystkie formalności zostaną rzetelnie załatwione i opłacone. Skontaktuj się z nami niezwłocznie za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Gorąco zapraszamy.

Skup samochodów używanych
Warszawa, cały kraj

Nasze telefony są czynne całą dobę! Odpowiadamy na wszystkie pozostawione wiadomości. Kontakt w również w języku angielskim!