Skup aut firmowych i flotowych

Sprzedaż samochodów firmowych może stanowić dla przedsiębiorcy wyzwanie. Niezależnie od tego, czy są to pojazdy osobowe, przeznaczone dla przedstawicieli handlowych, czy dostawcze, sprzedaż całej floty bywa niemożliwa. Trudno znaleźć klienta, który byłby zainteresowany zakupem większej ilości samochodów. Wszystko dlatego, że w sektorze biznesowym, bardziej opłacalne jest wzięcie nowej floty, czy poszczególnych aut w leasing. Dlatego naszym klientom oferujemy również skup samochodów flotowych. Co to oznacza dla Ciebie jako przedsiębiorcy? Przede wszystkim bezproblemową transakcję. Nie musisz nawiązywać współpracy z komisami, w których sprzedaż aut może zająć dużo czasu. Nie ma potrzeby także, abyś zajmował się wystawianiem ofert na poszczególnych portalach. Umów się na spotkanie z naszym specjalistą i w mgnieniu oka załatw wszystkie formalności, aby od razu dostać gotówkę.

Profesjonalny skup aut firmowych

Na rynku działamy już od wielu lat. Jesteśmy świetnie zorientowani w branży motoryzacyjnej. Dlatego dla naszych klientów mamy zawsze konkurencyjne, atrakcyjne stawki. Co więcej, oferujemy skup samochodów firmowych od ręki. Oznacza to, że jeśli odpowiadają Ci przedstawione przez nas warunki, związane z całkowitą kwotą, od razu możemy przystąpić do transakcji. Dzięki temu w krótkim czasie otrzymasz zastrzyk gotówki. Pozwoli to na pokrycie części kosztów, które związane są, chociażby z nowym leasingiem lub innymi, firmowymi wydatkami. Jesteśmy zainteresowani samochodami w każdym stanie technicznym i wizualnym. Oznacza to, że przed spotkaniem nie musisz dodatkowo inwestować w samochody, by następnie dokonać transakcji. Wykonamy rzetelną wycenę każdego z aut tak, abyś był jak najbardziej zadowolony z transakcji. Skup aut flotowych to gwarancja ekspresowej obsługi. Wystarczy tylko do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie. Nasz przedstawiciel może spotkać się z Tobą na terenie Twojej firmy, gdzie dokona wyceny pojazdów, które chcesz sprzedać. Jesteśmy zainteresowani kupnem aut wyprodukowanych po 2009 roku.

Szybka i pewna transakcja

W przypadku firm zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla ich przedstawicieli jest przepływ gotówki oraz płynność finansowa. Dlatego oferujemy ekspresową obsługę i bardzo szybką wypłatę gotówki. Nie stosujemy jak większość firm w przypadku pojazdów używanych metody podzielonej płatności, dzięki czemu nie blokujesz gotówki na koncie VATowym- cała kwota trafia na rachunek główny. Pomagamy Ci również zaoszczędzić czas. Żeby nawiązać z nami współpracę, nie musisz uprzednio przygotowywać żadnych zdjęć pojazdów, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Osobiste spotkanie pozwoli na ustalenie atrakcyjnych dla Ciebie warunków transakcji.

Skup samochodów używanych
Warszawa, cały kraj

Nasze telefony są czynne całą dobę! Odpowiadamy na wszystkie pozostawione wiadomości. Kontakt w również w języku angielskim!