Skup samochodów w Piasecznie

Profesjonalny skup aut - Piaseczno

Jesteśmy właścicielami przedsiębiorstwa Infocar Group, które prowadzi profesjonalny Skup Aut w Piasecznie od 16 lat . Głównym profilem prowadzonych przez nas działań jest skupowanie samochodów osobowych zarejestrowanych w Polsce. W naszej firmie skupujemy pojazdy zarówno od osób prywatnych jak i floty aut od firm w każdym stanie technicznym. Skupujemy auta różnych marek wyprodukowanych po 2010r. Prowadzimy swoją działalność już od długiego czasu, tak więc posiadamy niezbędne doświadczenie w tego typu biznesie. Jeżeli jesteś osobą, która rozważa sprzedaż swojego używanego pojazdu, skontaktuj się z naszą firmą.

Zalety sprzedaży samochodu w skupie aut

Sprzedaż samochodu na własną rękę, nie należy do najprostszych. Potencjalni klienci mają duże wymagania , wymagają poświęcenia dużej ilości czasu, a Ty chcesz szybko i w korzystnej cenie sprzedać swoje cztery kółka. Poza tym nie masz czasu, aby go przygotować do sprzedaży oraz nieustannie wystawiać na różnych portalach ogłoszeniowych.  Sprzedając swój samochód naszej firmie, możemy zagwarantować, że zostaniesz obsłużony w sposób profesjonalny, na miejscu załatwimy wszelkie niezbędne formalności i otrzymasz gotówkę do ręki lub przelewem natychmiastowym na wskazane przez Ciebie konto bankowe. Nasza oferta jest konkurencyjna w stosunku do innych skupów aut. W naszym skupie samochodów za gotówkę możesz liczyć na najwyższą kwotę za swój pojazd.

Skup pojazdu w domu klienta

Dodatkowym atutem naszej działalności jest też to, że wysyłamy swoich pracowników bezpośrednio do klientów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami  telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, a istnieje taka możliwość, że sprzedasz samochód w dobrej cenie, nie ruszając się ze swojego miejsca zamieszkania. Nasz rzeczoznawca samochodowy za darmo dojedzie pod wskazany adres i wycenią obiekt sprzedaży. Na miejscu wypłacimy pieniądze i zabierzemy samochód własnym transportem. Jeśli pojazd, który chcesz sprzedać jest niesprawny, ma nieaktualne badanie techniczne dopuszczające samochód do ruchu albo jest w złym stanie technicznym, na miejsce przyjedzie laweta i zabierze Twój wóz. Oczywiście musisz się liczyć z tym, że kwota, którą Ci wypłacimy, będzie adekwatna do stanu pojazdu. Tak więc, jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji, potrzebujesz szybko i sprawnie sprzedać swoje auto, skontaktuj się niezwłocznie ze skupem aut w Piasecznie. Na pewno dojdziemy do porozumienia i transakcja kupna-sprzedaży szybko dojdzie do skutku. Serdecznie zapraszamy!

Skup samochodów używanych
Warszawa, cały kraj

Nasze telefony są czynne całą dobę! Odpowiadamy na wszystkie pozostawione wiadomości. Kontakt w również w języku angielskim!