Skup aut dostawczych

Samochody dostawcze są obecnie popularne na rynku. Wszystko dlatego, iż są to pojazdy bardzo funkcjonalne, a przede wszystkim niezbędne w wielu branżach. W szczególności w sektorach, gdzie dochodzi do regularnej wymiany towarów, czy firm, zajmujących się zaopatrzeniem punktów usługowo-handlowych. Co więcej, w kategorii aut dostawczych znajdują się również te do 3.5 tony. Oznacza to, że uprawnienia niezbędne do ich prowadzenia, to prawo jazdy kat. B. Z tej racji także firmy budowlane, czy meblarskie, by ułatwić transport narzędzi i materiałów, wykorzystują je w swojej pracy. Jednak, co w przypadku gdy firma dysponuje jednym lub większą liczbą samochodów, które chce wymienić? Sprzedaż jednego auta jest z pewnością łatwiejsza, niż kilku. W dalszym jednak ciągu czas transakcji może się wydłużać, choćby z powodu braku potencjalnych klientów. Na szczęście prowadzimy skup aut dostawczych. Co to oznacza dla Ciebie, jako naszego klienta? Przede wszystkim sprawną transakcję i skup auta od ręki, za gotówkę.

Skup aut - szybka i pewna transakcja

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku przedsiębiorstw, które posiadają floty samochodowe, ich sprzedaż staje się problematyczna. Trudno znaleźć klientów, którzy byliby zainteresowani kupnem wszystkich aut. Jednocześnie sprzedaż poszczególnych sztuk znacząco wydłuża cały proces. Dlatego prowadzimy skup samochodów dostawczych. Aby zapewnić przedsiębiorcom, którzy są zainteresowani szybkim otrzymaniem gotówki za pojazdy, a także profesjonalną obsługę. Na rynku działamy już wiele lat. Jesteśmy świetnie zorientowani w aktualnych trendach, jak również cenach, dlatego klientom oferujemy stawki bardzo konkurencyjne i atrakcyjne. Skup aut dostawczych pozwala na szybkie otrzymanie gotówki. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy i wyceną, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szanujemy Twój czas

Możesz umówić się z naszym specjalistą na odpowiedni dla Ciebie termin. Co więcej, jeśli chcesz sprzedać samochody, nie musisz ich uprzednio przygotowywać. Przyjmujemy pojazdy niezależnie od kwestii wizualnych. Istotny jest jednak rocznik. Jesteśmy zainteresowani kupnem modeli, które zostały wyprodukowane po 2009 roku. Zajmujemy się także skupem aut poleasingowych, ale także pojazdów w różnym stanie technicznym. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów, zapraszamy na umówienie spotkania. W tym czasie nasz specjalista dokona oględzin pojazdu oraz zaproponuje konkretną cenę. Jeśli warunki będą dla Ciebie odpowiednie, gotówkę otrzymujesz od razu.

Skup samochodów używanych
Warszawa, cały kraj

Nasze telefony są czynne całą dobę! Odpowiadamy na wszystkie pozostawione wiadomości. Kontakt w również w języku angielskim!