Skup aut

Chcesz sprzedać swoje auto, ale nie masz czasu i ochoty robić to poprzez ogłoszenia w Internecie? Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak czasochłonny jest ten proces. Wykorzystaj ten czas w inny, przyjemniejszy sposób, a swój samochód sprzedaj w profesjonalnym skupie pojazdów.

Skup pojazdów - wygoda i komfort

Sprzedaż samochodu może trwać tygodniami, a nawet miesiącami. Ten skomplikowany proces wiąże się nie tylko z przygotowaniem wyczerpującego opisu i dobrej jakości zdjęć, które umieszczone zostaną w ogłoszeniu. To także konieczność odbierania wielu telefonów, czekanie na klientów oraz irytacja związana z ich niezdecydowaniem.

Skup samochodów to miejsce, w którym pozbędziesz się swojego pojazdu w zdecydowanie przyjemniejszy sposób, a wszelkie transakcje przebiegają szybko. Dla nas klient jest najważniejszy – pragniemy dbać o jego komfort, dlatego to od Ciebie zależy, gdzie oraz kiedy się spotkamy, aby odebrać posiadany przez Ciebie pojazd. Pieniądze trafią do Twojej kieszeni od razu po dokonaniu transakcji lub maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych, jeśli wybierzesz zapłatę w formie przelewu bankowego.

Kolejną zaletą sprzedaży pojazdu w naszym skupie samochodów jest fakt, że to w pełni bezpieczne działanie – w przeciwieństwie do sprzedaży na własną rękę. Zadbamy o załatwienie wszelkich niezbędnych formalności. Nasze działania prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Możesz sprzedać nam auto, jeśli jesteś jego właścicielem bądź osobą posiadającą podpisane przez właściciela pojazdu pełnomocnictwo.

Skup aut - jakie egzemplarze nas interesują?

Skupujemy nie tylko auta osobowe. Chętnie odkupimy od Ciebie pojazd dostawczy, firmowy bądź flotowy. Zdajemy sobie sprawę, że samodzielna sprzedaż tego typu samochodów jest utrudniona. Szczególnie zauważa się tę tendencję w przypadku modeli flotowych. Dla wielu przedsiębiorców zakup całkowicie nowych aut jest zdecydowanie bardziej opłacalny niż nabycie używanego samochodu od indywidualnego sprzedawcy.

Zajmujemy się profesjonalnym skupem aut najróżniejszych marek. Możesz zgłosić się do nas, jeżeli sprzedajesz sprawne auto bądź, jeśli w bezpieczny sposób chcesz pozbyć się zaniedbanego lub nieco uszkodzonego samochodu. Nie musisz tracić swojego wolnego czasu na czyszczenie czy polerowanie auta, aby cieszyło się większym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów. Nie oczekujemy od Ciebie także napraw czy maskowania wad wizualnych.

Na terenie całego kraju skupujemy wszystkie auta, które wyprodukowane zostały po 2009 roku, natomiast na obszarze województwa mazowieckiego odkupimy od Ciebie pojazd, który opuścił fabrykę po 2005 roku. Zaletą sprzedaży w skupie samochodowym jest fakt, że cena, którą Ci zaproponujemy, będzie zawsze uczciwa. Jesteśmy specjalistami w tej branży, dlatego potrafimy profesjonalnie ocenić stan zniszczeń danego auta.

Przez lata działalności zgromadziliśmy szeroką wiedzę i doświadczenie, na podstawie którego teraz jesteśmy w stanie szybko, a zarazem uczciwie określić wartość samochodu. Pragniemy, aby nawiązana współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron, dlatego dokonując wyceny, nie zaniżamy realnej wartości pojazdu.

Jak umówić się z nami na spotkanie?

Na rynku motoryzacyjnym jesteśmy obecni od wielu lat. Zajmujemy się profesjonalnym skupem pojazdów używanych na terenie całej Polski. Nasze działania cechują szybkość, rzetelność, a także pełen szacunek do klienta. Ze względu na lokalizację skupu pojazdów na terenie województwa mazowieckiego, samochód, który chcesz sprzedać, odbierzemy od Ciebie już dziś!

Z naszym skupem samochodów szybko skontaktujesz się za pomocą formularza, który umieszczony został na naszej stronie internetowej. Powinny się w nim znaleźć informacje na temat marki i modelu sprzedawanego samochodu, roku jego produkcji oraz przebiegu. Za sprawą zdjęć pojazdu będziemy mogli lepiej przygotować się do spotkania, na którym ocenimy jego wartość. Gdy tylko fachowcy z naszego skupu aut otrzymają Twój formularz, dokładnie go przeanalizują, a następnie odezwą się do Ciebie w celu umówienia szczegółów spotkania.

Skup samochodów używanych
Warszawa, cały kraj

Nasze telefony są czynne całą dobę! Odpowiadamy na wszystkie pozostawione wiadomości. Kontakt w również w języku angielskim!